اخبار

در راستای ارزیابی جشنواره مشارکت ملی گردشگری انجام می گیرد: انتخاب استان های برتر منطبق با شعار «مشارکت به توان تو»

انتخاب استان های برتر منطبق با شعار «مشارکت به توان تو»

مدیر کل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری و دبیر دومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری گفت: استان هایی که بتوانند با جذب ایده های نو تحقق شعار«مشارکت به توان تو» را در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر جشنواره مشارکت ملی گردشگری سبب شوند؛ انتخاب و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری علی باقر نعمتی زرگران با اشاره به برگزاری جشنواره مشارکت ملی گردشگری که به مناسبت گرامیداشت روز جهانی جهانگردی در تاریخ 5 مهرماه برگزار خواهد شد؛ گفت: با توجه به اعلام فراخوان جشنواره از دو ماه گذشته و استقبال شایسته از این رویداد در صدد هستیم ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان های کشور را که توانسته اند طبق شعار «مشارکت به توان تو» در انتقال اندیشه های جدید و به روز در قالب چهار بخش:    عکس، فیلم کوتاه ، ایده های نو و خاطره نویسی موفق عمل کنند؛ انتخاب و تقدیر کنیم.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت های ارزیابی ما خلق ایده های نو در زمینه طراحی کمپین های تبلیغاتی گردشگری از طریق شبکه های اجتماعی به شمار می آید؛ گفت:  علاوه بر این نحوه اطلاع رسانی عمومی، ایجاد اشتیاق و فرهنگ سازی در جامعه، بهره مندی از ظرفیت های فرابخشی و نیز ثبت آثار متنوع نیز در سنجش استان های برتر لحاظ خواهد شد.

نعمتی خاطرنشان کرد: هدف نهایی برگزاری مشارکت ملی گردشگری علاوه بر گرامیداشت روز جهانی جهانگردی ، ایجاد موج عمومی و تقویت خواست جامعه در راستای حفظ ظرفیت های گردشگری کشور و نیز ترغیت همکاری و تعامل نهادهای فرابخشی متولی امر سفر به شمار می آید که بی شک هر سال با قوام و توان بیشتری تا رسیدن به اهداف کلان مذکور ادامه خواهد یافت. 

گفتنی است هموطنان از سراسر کشور می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار خود در چهار حوزه «عکس»، «خاطره نویسی»، «ایده های نو» و «فیلم کوتاه 60 ثانیه ای» به دبیرخانه جشنواره مشارکت ملی گردشگری، به آدرس اینترنتی  www.Irantourismfestival2.com   مراجعه کنند.

 /انتهای خبر

درباره جشنواره

"بگو، در زمين گردش کنيد و بنگريد خداوند چگونه آفرينش را آغاز کرد سپس خدا وند (به همين گونه) جهان آخرت را ايجاد مي کند."مردم جهان با اهداف متفاوت، روزهای زیادی را در طول سال جشن می‌گیرند،‌ یکی از مهمترین اهداف این است که تمام مردم این کره زمین با هم یکی و متحد شوند. مراسم در هر کشوری مطابق با آداب و سنن و قوانین دولتی آنجا برگزار می‌شود اما هدف غایی و بنیادی این روزها این است که مردمان جهان با هم هماهنگ شوند به این امید که جهانی آرام و بدون جنگ و بدون ناراحتی داشته باشند. سازمان ملل متحد و زیربخش های آن نیز در همین راستا روزهای خاصی را با نامهای مختلف و موضوعات متفاوت بعنوان روزهای جهانی مطرح می کنند تا ضمن ایجاد یکپارچگی بین کشورهای مختلف زمینه الزام و توجه همه حکومتها را به برنامه ریزی و اجرای برنامه های ویژه این روزها، ایجاد نمایند.

تمام حقوق این سایت محفوظ است.© طراحی و پیاده سازی فرتاک

Search