مسابقه اینستاگرامی

مسابقه اینستاگرامی

instagram_logoS.png

یه لقمه سفر دور هم باشیم.

از علاقمندان به سفر دعوت می شود با استفاده از خلاقیت و حس سفردوستی یک خاطره خوش یا حس خوب از سفر خود را در قالب عکس به تصویر کشیده و در مسابقه اینستاگرامی دومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد همدلی و همزبانی با عنوان #یه_لقمه_سفر شرکت کنند.
شرکت کنندگان تا 29‌ام شهریور ماه سال جاری فرصت دارند عکسهای خود را به شیوه های زیر ارسال نمایند.
بارگذاری عکس جهت شرکت در مسابقه به دو روش امکان پذیر است:
1. دایرکت کردن عکس مورد نظر به اینستاگرام جشنواره به شناسه @Iran.Tourism.Fest
2. ارسال عکس به تلگرام جشنواره به نشانی telegram.me/IranTourismFest
دو دستگاه گوشی HTC One mini 2 به برندگان این مسابقه اهدا خواهد شد. که از این میان یک نفر براساس رای مردم با بیشترین لایک به دست آورده شده و یک نفر نیز براساس قرعه کشی از میان تمام شرکت کنندگان انتخاب می شود. برندگان مسابقه در روز 5 مهر، روز جهانی گردشگری معرفی خواهند شد.
براساس قوانین این مسابقه:
عکس مرتبط با موضوع مسابقه یه لقمه سفر باشد
صاحب عکس باید از دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام دومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری باشد
رای دهندگان نیز باید جزو دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام دومین جشنواره مشارکت ملی باشند
فردی که عکس را بارگذاری می کند، می بایست خود صاحب اثر باشد و در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی آن به عهده ارسال کننده عکس خواهد بود
عکس هایی که بعد از تاریخ 29 شهریور ارسال شوند، در مسابقه شرکت داده نخواهند شد
تصویر ارسالی می بایست مطابق با موازین اخلاقی و اسلامی باشد
عکس هایی که به روش های غیر متعارف و ناعادلانه و متقلبانه به جمع آوری لایک پرداخته اند از مسابقه حذف خواهندشد.
صفحه اینستاگرام شرکت کننده در حالت خصوصی قرار نداشته باشد.
عکس های ارسالی پس از تایید ادمین جهت رای گیری در صفحه اینستاگرام جشنواره بارگذاری می شود.
این مسابقه به طور جانبی در راستای برنامه های مربوط به بزرگداشت روز جهانی گردشگری برگزار می شود و علاقمندان علاوه بر شرکت در مسابقه یه لقمه سفر می توانند با اسال عکس، فیلم کوتاه 60 ثانیه ای، ایده نو در زمینه طراحی کمپین تبلیغاتی از طریق شبکه های اجتماعی و خاطره نویسی در جشنواره مشارکت ملی گردشگری نیز شرکت نمایند. در جشنواره مشارکت ملی که از تاریخ 2 تا 5 مهر برگزار میشود به سه نفر برگزیده در هر 4 حوزه یاد شده آثار خود را تا 15 شهریور به دبیرخانه جشنواره به آدرس irantourismfestival2.com ارسال نمایند علاوه بر تندیس جشنواره و لوح افتخار از 5 تا 1 سکه بهار آزادی اعطا می گردد.

درباره جشنواره

"بگو، در زمين گردش کنيد و بنگريد خداوند چگونه آفرينش را آغاز کرد سپس خدا وند (به همين گونه) جهان آخرت را ايجاد مي کند."مردم جهان با اهداف متفاوت، روزهای زیادی را در طول سال جشن می‌گیرند،‌ یکی از مهمترین اهداف این است که تمام مردم این کره زمین با هم یکی و متحد شوند. مراسم در هر کشوری مطابق با آداب و سنن و قوانین دولتی آنجا برگزار می‌شود اما هدف غایی و بنیادی این روزها این است که مردمان جهان با هم هماهنگ شوند به این امید که جهانی آرام و بدون جنگ و بدون ناراحتی داشته باشند. سازمان ملل متحد و زیربخش های آن نیز در همین راستا روزهای خاصی را با نامهای مختلف و موضوعات متفاوت بعنوان روزهای جهانی مطرح می کنند تا ضمن ایجاد یکپارچگی بین کشورهای مختلف زمینه الزام و توجه همه حکومتها را به برنامه ریزی و اجرای برنامه های ویژه این روزها، ایجاد نمایند.

تمام حقوق این سایت محفوظ است.© طراحی و پیاده سازی فرتاک

Search